СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE LIPIKAR SYNDET AP+Wash Cream 200ml

SKU: LRCH-182

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-182 Категорија:

Опис

Lipikar Syndet AP+ Wash Cream Кремаст гел за миење.

Против иритација.Наменет за исклучително сува и иритирана кожа подложна на сврбеж,кожа.

Lipikar Syndet AP+ Wash Cream е средство за чистење раце и тело, формулирано за сува до многу сува чувствителна кожа. Кремот за перење Lipikar Syndet AP+ содржи хранлива крем-гел формулација која помага да се намали сувоста почнувајќи од туширање и од миењето на рацете.

Идеален за чувствителна, сува до многу сува кожа. Погоден за бебиња, деца и возрасни. Содржи смирувачка термална вода од La Roche-Posay која е природно смирувачка.

Дерматолошки тестиран на чувствителна кожа, Lipikar Syndet AP+ Wash Cream е без сапун и без мирис. Погоден дури и за новороденчиња.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди