СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE NUTRITIC INTENSE RICH крем 50ml

SKU: LRCH-152

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-152 Категорија:

Опис

La Roche-Posay NUTRITIC INTENSE RICH

 • Интензивно ја навлажнува и ја храни сувата кожа.
 • Без парабен
 • Дневно решение за многу сува и чувствителна кожа.
 • За жени или мажи со многу сува и чувствителна кожа склона кон затегнатост
 •  100% хипоалергично 
 •  Некомедоген
 •  Висока концентрација на одбрани состојки и термална изворска вода
 • Минимални состојки и мирис
 • Тестирано на чувствителна кожа
 • Nutritic Intense помага да се смири и исхрани сувата кожа, намалувајќи го чувството на затегнатост и помагајќи да се зајакне природната бариерна функција на кожата.
 • Обвивна, богата кремаста текстура.
 • Сувата и чувствителна кожа интензивно се навлажнува, храни и смирува.
 • Помага да се зголеми еластичноста на кожата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди