СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE Промотивен сет Lipikar Light Baume AP+ M 400 ml + Syndet 100 ml + Baume B5 15 ml

SKU: LRCH-190

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-190 Категорија:

Опис

Истата ефикасна формула на балсамот Lipikar baume ap+m со тројно дејство што го балансира микробиомот на кожата: моментално ја смирува кожата. Работи против чешање. Тоа го спречува враќањето на влошените симптоми.
Лесен регенерирачки мелем со тројно дејство. Веднаш ја смирува кожата. Го намалува чувството на чешање. Ги разредува акутните состојби кај сува кожа и ефикасно го спречува враќањето на влошените состојби на кожата. Ја враќа функцијата на бариерата на кожата. Веднаш ја лади кожата и и дава долготрајно чувство на удобност.
ТЕКСТУРА:
Лесна текстура која брзо се впива. Не е мрсно, не се лепи. Едноставна дневна апликација дури и на делови од кожата кои се покриени со влакна и во топла и влажна клима.
За сува до многу сува кожа со чешање. Погоден за возрасни со чувствителна кожа или кожа склона кон атопичен егзема.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди