СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE ROSALIAC UV RICH 40ml

SKU: LRCH-185

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-185 Категорија:

Опис

LRP Rosaliac UV Riche хидратантна нега за сува и многу сува кожа за нега на црвенило.

Содржи витамин CG, витамин Б3 и филтер Mexoryl XL.

Збогатен со навлажнувачки состојки и термална вода La Roche-Posay. Содржи оптички коректори за моментален изедначен тен.

Богата, хранлива текстура. Без парабени.

Употреба:

Нанесете секојдневно на целото лице. Избегнувајте го пределот околу очите.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди