СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LA ROCHE СЕТ HYALU B5 серум 30ml + гратис VITAMIN C10 серум 10ml

SKU: LRCH-163

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: LRCH-163 Категорија:

Опис

Hyalu B5 – против брчки и целосна нега на кожата за чувствителна кожа.

Дејствува на брчки, губење на волумен и еластичност.

Уникатната формула за обновување на кожата, која содржи два типа на чиста хијалуронска киселина, витамин Б и мадекасозид, за полнота на чувствителна кожа, ја обновува бариерата на кожата и промовира обновување на кожата.

Чист витамин Ц 10 серум за регенерирачки серум против брчки. Содржи чист витамин Ц, салицилна киселина и невросензин за враќање на целосниот сјај на кожата. Исто така погоден за чувствителна кожа. Употреба:

Серумот од чист витамин Ц 10 се нанесува наутро на лицето и вратот. Избегнувајте го пределот околу очите. Користете заедно со SPF заштита.

Нанесете Hyalu B5 свеж хидратантен воден гел наутро и навечер на лицето и вратот. Погоден за сите типови кожа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди