СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LACALUT Baby Паста за заби + подарок четка (0-2 години)

SKU: LCLT-42

170 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Lacalut Baby Содржи ксилитол и флуориди за реминерализацијата на чувствителниот забен емајл и заштита од кариес и штетни киселини.

 • Паста за млечни заби
 • Без шеќер
 • Со вкус на малина и банана
 • За деца од 0-2 години
 • Содржи Олафлур (1000ppm)

Пакување: паста за заби 55 мл + подарок четка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACALUT Baby Паста за заби + подарок четка (0-2 години)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди