СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LACTOFLOR UROBiotic FORTE ќесички, 30 кесички

SKU: KEND-03

900 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Lactoflor UROBiotic FORTE ќесички, 30 ќесички.

ЛАКТОФЛОР УРОБИОТИК ФОРТЕ  ЗА ПРИРОДНА ГРИЖА НА УРИНАРНИОТ ТРАКТ

СИНЕРГИЧНА КОМБИНАЦИЈА НА ПРОБИОТИК, D-МАНОЗА и БРУСНИЦА.

D-маноза на ефективен начин помага во природниот процес на чистење на уринарниот тракт
Пробиотскиот микс ( flu-2) дејствува благопријатно врз вагиналната флора
Екстракт од брусница  , допринесува за здрави мочни патишта
СЕКОЈА КЕСИЧКА СОДРЖИ: D-маноза 700мг, брусница 200 мг и пробиотичен микс 70mg (Lactobacillus rhamnosus, L.Lactis, L.acidophilus,Streptococcus thermophilus )

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACTOFLOR UROBiotic FORTE ќесички, 30 кесички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди