СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LEA Anti Age Сет од пет козметички производи + подарок несесер

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Категорија:

Опис

Карактеристики на производот:

LEA Anti Age Сет од пет козметички производи + подарок несесер

Сетот содржи:

 • LEA Специјален крем против стареење 50 ml x 1
 • LEA Крем за околу очи 30 ml x 1
 • LEA Етерично масло од лимон 10 ml x 1
 • LEA Крем за раце 75 ml x 1
 • Гроздова маст 10 ml x 1
 • Подарок Несесер “Anti – age”
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди