СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LIVSANE A-Z Мултивитамин Depo таблети x 60

ден

Нема залиха


Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Категорија:

Опис

Мултивитамин Депо A-Z содржи од витамин А до цинк, сите есенцијални витамини, минерали и елементи во трагови во добро избалансиран сооднос, за корисен додаток на секојдневната исхрана.

Ефектот на бавно ослободување гарантира дека витамините, минералите и елементите во трагови се ослободуваат на задоцнет начин и на тој начин се достапни на телото подолг период. За одредени метаболички процеси во телото, интеракцијата на неколку од овие супстанции е незаменлива.

Веќе една таблета дневно дава важен придонес за поддршка на енергијата, заштитата на клетките, видот, менталното здравје и имунолошкиот систем.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди