СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LIVSANE SLIM SHAKE СО ВКУС НА ВАНИЛА 450g

brands

SKU: LVSN-75

840 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Високо квалитетниот состав на витамини, минерали и протеини го снабдува телото со соодветна количина на витални хранливи материи. Содржините протеини од растително и животинско потекло придонесуваат за одржување на мускулната маса и нормалните коски. Содржаниот цинк придонесува за нормален метаболизам на јаглени хидрати и за нормален метаболизам на масните киселини. Содржаниот калциум придонесува за нормална функција на дигестивните ензими.

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LIVSANE SLIM SHAKE СО ВКУС НА ВАНИЛА 450g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди