СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

LIVSANE SYLIMARIN + CHOLINE Таблети x30

brands

SKU: LVSN-76

390 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

LIVSANE Silymarin & Choline Forte го снабдува телото со Silymarin 200 mg и Cholin 82,5 mg во секоја тврда капсула. Холинот придонесува за одржување на нормалната функција на црниот дроб. Дополнително, холин придонесува за нормален липиден метаболизам и нормален метаболизам на хомоцистеин, и двата се потребни за здрави функции на телото.

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LIVSANE SYLIMARIN + CHOLINE Таблети x30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди