СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Макулин Ретино, 30 капсули

brands

SKU: DTPH-40

580 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Makulin Ретино е додаток на исхраната за здравје на очите.

 • Цинкот придонесува за одржување на нормален вид
 • Цинкот и селенот придонесуваат за заштита на клетките од оксидативен стрес
 • Тиаминот (витаминот В1), витаминот В6 и витаминот В12 придонесуваат за нормално функионирање на нервниот систем
 • Фолатот (фолната киселина) има улога во процесот на клеточната делба и придонесува за нормалниот метаболизам на хомоцистеинот

Пакување: 30 капсули

Производител: Fidafarm D.O.O., Хрватска

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди