СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

MEDIPHARM Medicyst Pulvis x8

SKU: MEDPH-01

888 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MEDPH-01 Категории: ,

Опис

Medicyst® е природен препарат наменет за лица со акутни и хронични уринарни инфекции.

Medicyst® е природен уроантисептик, со докажано тројно дејство при инфекции на уринарниот тракт. Ги намалува симптомите на уринарна инфекција во првите 24 часа благодарение на технологијата за производство BioShield®, спречувајќи чести и повторени уринарни инфекции.

Безбеден е и за деца, бремени жени и доилки.

Активни компоненти: 1 ќесичка(2,6 g) ПДВ*
CranMax®- Прашкаст плод и масло од семе од американска брусница (Vaccinium macrocarpon) 500,0 mg **
Маноза (Д-маноза) 2.000,0 mg **
Витамин Д3 (холекалциферол) 1.0 μg 20,0

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDIPHARM Medicyst Pulvis x8”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди