СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

MEDIPHARM Mediderm спреј 30ml

SKU: MEDPH-03

910 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Медидерм е природен препарат кој ја штити и смирува иритираната кожа и видливите мукозни мембрани. Тоа помага да се залечат раните и да се отстранат лузните. Погоден за третман на вирусни инфекции на кожата и видливи мукозни мембрани.

Нанесете со прскање неколку пати во текот на денот, на растојание од 10 см.

 • Рани и изгореници.
 • По хируршка интервенција и отстранување на конец.
 • По тетоважите.
 • Вирусни брадавици на кожата и видливите мукозни мембрани.
 • Изгореници, иритации и црвенило.
 • Заштита пред одење во сауна и базени.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDIPHARM Mediderm спреј 30ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди