СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

MEDIPHARM Mediprost protect капс. x 30

SKU: MEDPH-06

980 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MEDPH-06 Категории: ,

Опис

Mediprost protect капсули се наменети за простатата и уринарниот тракт. Содржат цинк и екстракт од плод на нискорастечка палма, лист од зелен чај, кора од африканска слива и семе од тиква.

 

Употреба:

1 капсула дневно по оброк.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MEDIPHARM Mediprost protect капс. x 30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди