СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Метална патерица потлакотна со подесување на висината

brands

SKU: MPRO-168

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Метална патерица потлакотна со подесување на висина, за олеснување на движењето.

КАРАКТЕРИСТИКИ

Лесна и тврда екструдирана алуминиумска цевка со елоксирана завршница
Прилагодување на висината и висината на рачката (рака: 4 нивоа, рачка: 10 нивоа)
Специјално дизајнираната пластична ракавица за подобра удобност при користење
Долниот врв е изработен од гума против лизгање

СПЕЦИФИКАЦИИ

Боја: сива
Материјал: алуминиум, пластика и гума
Висина: 95-118 цм
Димензија на горна цевка: 22 мм
Димензија на долна цевка: 19 мм
Максимална дозволена тежина: 135 кг
Нето тежина: 0.47 кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди