СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Метатарзално перниче

brands

SKU: MPRO-291

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Метатрзалното перниче помага при искоренување на плантарните калозитети и задебеланата кожа, го намалува неправилното оптоварување и го ублажува болното триење. Дизајнирано за третман на болка, а служи и како превентивно помагало за сите оние кои поминуваат многу време стоејќи.
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди