СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

MODILAC AR Формула за доенчиња 400gr

SKU: HMFR-66

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: HMFR-66 Категорија:

Опис

MODILAC AR 400g е храна за посебни медицински намени за хранење на доенчиња со регургитација на храна, формулирана да ги задоволи специфичните нутритивни барања од раѓање па наваму. Содржи гума од скакулец и пченкарен скроб за згуснување на формулата за намалување на регургитацијата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди