СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Молерс Омега-3 рипчиња со вкус на кола

SKU: MLRS-6

799 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

36 гумени рипчиња за џвакање
Möller’s е експерт за природна Омега-3 повеќе од 165 години, а сите негови производи се со исклучителен квалитет. Möller’s Омега-3 рипчињата за џвакање со пријатен вкус на кола, содржат природни омега-3 есенцијални масни киселини (ДХА и ЕПА) и витамин Д.

Möller’s Омега-3 рипчињата го обезбедуваат потребниот дневен внес на Омега-3 и витамин Д.
Пријатен вкус на кола кој децата го сакаат.

Без мирис и вкус на риба!

Без вештачки бои!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Молерс Омега-3 рипчиња со вкус на кола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди