СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Мултифункционална справа за вежбање

brands

SKU: MPRO-25

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Карактеристики на производот:

Две рачки за лесна контрола
5-брзински јачини на отпорност на сила за повлекување на јажето
40 видови фитнес активности
Може да се користи дома, во канцеларија, на отворено
Работи на секоја поголема мускулна група на горниот дел од телото и на стомакот
Разновиден, високо ефективен и брз начин да добиете форма и да се затегнете
Дебело јако природно латекс јаже, со висока флексибилност на истегнување
Погоден за жени и мажи, кои сакаат да поминуваат секој ден по 10 минути вежбање на оваа фитнес опрема за вежбање за да формираат совршено тело
Материјал: PP + ABS
Еластично и издржливо јаже
Погоден за употреба во различни групи
Зајакнува: стомачни мускули, рамена, раце, задник, половина и нозете

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди