СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Mustela – Гел за затегнување тело

brands

SKU: MSTL-43

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Зацврствува и го подобрува тонусот на кожата
• Го подобрува ТОНУСОТ на кожата и дава интензивен ефект на ЗАТЕГНУВАЊЕ.
• Sophora Japonica помага визуелно убаво да се обликуваат контурите на телото.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди