СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Mustela – Hydra Bébé® лосион за тело – 300ml

brands

SKU: MSTL-8

730 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Дури и кога бебешката кожа е нормална, потребна и е секојдневна хидратација со посебно формулирани производи за нега на кожа за бебиња и деца. Hydra Bébé® кремот за лице и лосионот за тело обезбедуваат моментална и долготрајна влажност, а истовремено ја зајакнуваат кожната бариера благодарение на тоа што во својот состав имаат Avocado Perseose® кој ја прави кожата свиленкаста и мека

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди