СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Mustela – лосион за лице за сончање со висок заштитен фактор SPF 50+ – 40 ml

brands

SKU: MSTL-35

720 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

20 минути пред да се излезе на сонце треба да се нанесе голема количина производ за заштита од сонце со SPF 50 или повеќе. Доколку се нанесе мало количество, значително се намалува заштитата на кожата на детето.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди