СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Mustela-мицеларна вода 300ml

brands

SKU: MSTL-60

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MSTL-60 Категорија:

Опис

Mustela мицеларна вода 300ml.

Мицеларна вода за нормална кожа 300ml
Мицеларна вода за чистење на лицето и подрачјето околу пелените без плакнање. Содржи природна состојка Avocado Perseose® која ја подобрува хидратација и ја јакне кожата на бебето. Авокадото е од органско потекло.
Ефикасно го чисти лицето и подрачјето околу пелените и ја остава кожата мека. Висока подносливост од раѓање па натака. 98% од состојките се од природно потекло. Веганската формулација, без состојки од животинско потекло.
– Начин на употреба: нанесете на памучен тупфер и нежно избришете ја кожата на лицето или подрачјето околу пелените. Нежно исушете ја кожата, посебно обрнувајќи внимание на наборите на кожата околу подрачјето на пелените. Не е потребно плакнење .
За надворешна употреба.
Произведено во Франција.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди