СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Mustela – Organic Stelatopia + крем 300ml

brands

SKU: MSTL-64

1.475 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Mustela Stelatopia+ крем за многу сува атопична кожа 150ml.

Mustela Stelatopia+ кремот е наменет за бебиња, деца, за целото семјество.

За многу сува атопична кожа, иновативна формулација која ја обновува природната липидна бариера на кожата, го намалува чешањето и го јакне природниот имунитет на кожата.

Содржи дестилат на сончогледово масло кој ја стимулира биосинтезата на липидите, шеа путер, авокадо и сончогледово масло богато со есенцијални масни киселини, Bioecolia пребиотик за јакнење на микробиомот и природниот имунитет на кожата.

Ја обновува, смирува и штити к

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mustela – Organic Stelatopia + крем 300ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди