СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Mustela – Смирувачки хидратантен балзам

brands

SKU: MSTL-40

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Смирува и го намалува чешањето
• Патентирана состојка која го намалува чувството на ЗАТЕГНАТОСТ и ја прави кожата мека и со нежно чувство на свежина.
• Помага во ЗАЈАКНУВАЊЕТО на кожата и ја одржува хидратацијата.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди