СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NATELLA Одело + Thermo and Cryo – Гел – Промотивна понуда

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Категорија:

Опис

Во забелешка наведете гоTHERMO & CRYO гел сетот се состои од два препарати со комплементарно и синергистичко дејство за намалување на обемот и слабеење.

THERMO – Гелот е антицелулитен гел со екстракт од црвено чили, кој дава силен термоген ефект за загревање на ткивото, стимулирање на лимфниот проток и дренажа, согорување на мастите и зајакнување на сврзното ткиво во и под кожата.

CRYO – Гелот е иновативна формула со ефект на интензивно ладење која ја стимулира циркулацијата на крвта, ги елиминира и го спречува таложењето на мастите и дава моментален лифтинг ефект.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди