СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NATURA Cholestop Complex капсули 30+30

SKU: NTRTHRP-60

995 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Cholestol Complex е препарат со посебна медицинска намена со растителни екстракти, стероли и витамини, наменет за диетстско регулирање на нивото холестерол и масти во организмот.

 • Содржи 7 активни компоненти со синергистичко дејство;
 • Со екстракт од ферментиран црвен ориз (со 3% Монаколин К);
 • Научна формулација по препорака на докторите;
 • Едноставна употреба, 1 до 2 капсули на ден;
 • 100% природен производ;
 • Не содржи ГМО, млеко (лактоза), глутен, соја или други познати алергени;
 • Во пакување од 30 капсули (PET амбалажа).
 • Достапен во продажните центри на Natura Therapy и аптеките.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди