СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NEURONAL Капсули x20

brands

SKU: VEM-07

1.630 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Neuronal® е диететска храна за посебни медицински цели (додаток што ја придружува урамнотежената исхрана). Содржи специфични невротропни состојки. Кога нервите се оштетени, постои зголемена потреба за одредени хранливи материи и блокови за спроводливост на нервите кои ги подобруваат процесите на обновување на оштетените нерви. Neuronal® содржи микронутриенти, витамини и минерали.

Болката која произлегува од оштетените нерви во ‘рбетот е карактеристична за лумбаго, ишијас, хернија, операција на пост-интервертебрален диск, болка во долниот дел на грбот, вратот, рацете и рамената.

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NEURONAL Капсули x20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди