СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Neutrogena anti-age сет дневен + ноќен крем

brands

SKU: NTRG-56

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NTRG-56 Категорија:

Опис

Cellular boost anti-age промотивен сет дневен спф20 + ноќен крем.

За 30+ години, за нормална кожа вклучувајки ја и сензитивната.

Главни придобивки: обезбедува сјај на кожата, има антиоксидантни својства помагајќи во спречување и намалување на фотостареењето и заштита од урбани загадувачи, помага во намалување на фините линии и брчки, помага во заштита од сончево зрачење обезбедувајќи SPF20, лесно се апсорбира, обезбедува добра основа за шминка.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди