СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NL COLLAGEN RENOVER | 350 gr

brands

SKU: DMTZ-58

990 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DMTZ-58 Категорија:

Опис

Collagen Renover. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Хидролизиран колаген со витамин Ц. Collagen Renover содржи витамин Ц кој ја поддржува нормалната продукција на колаген со цел да се обезбеди подобра функција на ‘рскавиците и коските. Препорачаната дневна доза е 10 g (3 мерици).

Активни состојки Во 10 g Во 5 g

Колагенска матрица Колаген Хидролизат 9320,0 mg 4660,0 mg

Витамин Ц 80,00 mg (100%)* 40,00 mg (50%)*

*Препорачан дневен внес

Состојки: хидролизиран колаген (93,2%), регулатор на киселост – лимонска киселина, ароми, витамин Ц (Л-аскорбинска киселина), засладувач – сукралоза, боја за вкус на лимон – бета каротен, боја за вкус на цреша и јагода-банана – азорубин.

Употреба: Растворете една доза од производот – 5 g (1,5 мерици) во 100 ml вода. Земете две сервирања дневно, препорачливо 30 минути пред оброк.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди