СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NL Crea POWDER Creapure Quality 500 gr

brands

SKU: DMTZ-59

1.190 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DMTZ-59 Категорија:

Опис

CreaPOWDER е додаток во исхраната кој обезбедува 3 g креатин, соодветен за спортисти кои извршуваат интензивни физички активности. Креатинот ги зголемува физичките перформанси при последователни рафали на краткотрајни, интензивни физички вежби.*

Без вкус 147 дози 500 g нето тежина

Нутритивни информации:
Дневна доза: 1 мерица (3,4 g)

Нутритивни информации: Во 3,4 g
Креатин (Creapure®) 3000 mg

СОСТОЈКИ: микронизиран креатин монохидрат во прав (Creapure®).

Употреба: Додадете 1 мерица (3,4 g) во чаша со вода или друг омилен пијалок и земете еднаш дневно, препорачливо со оброк

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди