СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NL Creatine Monohydrate – 1000gr

brands

SKU: DMTZ-60

1.090 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DMTZ-60 Категорија:

Опис

Креатинот монохидрат се карактеризира со најголема содржина на активна состојка. Креатинот промовира акумулација на вода во мускулните влакна, ја подобрува синтезата на протеините во телото и ја зголемува мускулната маса поради зголемување на силата . Подобри перформанси, поголемо зголемување на телесната тежина и како резултат ќе постигнете значително зголемување на вкупната мускулна маса. За најефикасно внесување на креатин од мускулните клетки, производот треба да се зема со многу течност. Производот се препорачува за употреба додека вршите било каков вид спорт.

Упатства: Измешајте 1/2 мерица (3 g) со 200 ml течност. Во зависност од вашите потреби за креатин, може да земете до 2 порции.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди