СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NL GALVANIZE 212 FAHRENHEIT | 60 caps

brands

SKU: DMTZ-77

990 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DMTZ-77 Категорија:

Опис

Подобрете ја вашата диета и поместете ги границите.

Galvanize Chrome 212 Fahrenheit е напреден додаток во исхраната за намалување на телесната тежина со 9 активни состојки вклучувајќи Л-Карнитин Л-Тартрат, Екстракт од Зелен Чај и Кофеин. Содржи и Витамин Б6 со цел намалување на заморот и оптимална функција на метаболизмот.

800мг Л-Карнитин
172мг Кофеин
200мг Екстракт од Зелен Чај
100мг Екстракт од Гуарана

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди