СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NL Golden Protein Bar 65g – Двојно чоколадо

brands

SKU: DMTZ-81

137 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DMTZ-81 Категорија:

Опис

Моќната исхрана никогаш не била волку вкусна. Ексклузивните вкусови се преполни со врвни состојки за да се чувствувате сити, енергични и задоволни. Изворите на протеин се богати со хранливи состојки помагаат во обновување и обновување на чиста мускулна маса после интензивен тренинг.Гурмански вкус а истовремено со ниско ниво на калории, јаглехидрати и шеќерот. Надминете ги вашите очекувања со помош на Golden Protein Bar.

Нутритивни вредности во 65гр.:
Енергетска вредност-1216 kJ 290kcal
Масти-12.6гр
Заситени масти- 6.6гр
Јаглехидрати-25.9
Шеќери-18.5гр
Полиоли-5.6гр
Влакна 0.8гр
Протеин 21гр
Сол 0,1гр

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди