СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NL Maxler Double Layer Bar – 60g – Јагода Ванила

brands

SKU: DMTZ-108

115 ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DMTZ-108 Категорија:

Опис

Maxler Double Layer Bar е идеален протеински бар за љубителите на јагода. Со богат вкус и повеќе од 24гр. протеин. 3 вида на протеин, со ниско ниво на шеќер, масти и калории. Одличнен протеински бар кој ќе ве засити и ќе направи да се чувствувате спремно за секакви предизвици.

Нутритивни вредности во 60гр.:
Енергетска вредност-191kcal
Масти-5,2гр
Заситени масти- 2,7гр
Јаглехидрати-13,8гр
Шеќери-0,7гр
Полиоли-12,6гр
Влакна 6,3гр
Протеин 24,2гр
Сол 0,18гр

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди