СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NUK Цуцла за шише силиконска 6-18 месеци

brands

SKU: NUK-69

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NUK-69 Категорија:

Опис

Цуцла со Aнатомски облик на мајчина брадавица во моментот на доење, како најсодветна и најприродна форма.

Екстремно мека, не создава отпор на вилиците и не предизвикува деформации.

Со иновативен “Anti-Colic Air System” – вентил на цуцлата кој спречува болни загрцнувања и гасови кај бебињата.

Одговара на сите NUK First Choice+ и NEW Classic шишенца.

Прилагодено на возраста на бебето, 0-6 или 6-18 месеци.

Клинички тестирано и Произведено во Германија

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди