СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NUK Некапечка чашка „Magic Cup FROZEN/OLAF“ 8+ месеци

brands

SKU: NUK-74

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NUK-74 Категорија:

Опис

Со капацитет од 230 мл за деца од 8 месеци натаму.

360º, може да се пие од сите страни на работ на чашата.

Некапечка, без механички делови кои собираат нечистотија.

Со хигиенско заштитно капаче.

Изработена од високо-квалитетен PP – полипропилен, BPA Free.

Овластена Frozen лиценца.

Произведено во Германија.

 

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди