СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NUK Шише 6-18 месеци „Flow Control“ 300ml

brands

SKU: NUK-67

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NUK-67 Категорија:

Опис

Nuk Bottle First Choice+ Контрола на проток систематски ги комбинира сите ортодонтски предности на обликот на цуцлата NUK, симулирајќи го доењето. Совршен за кога не можете да доите.

Систем против колика NUK Air System: овозможува управување со протокот на воздух за да може бебето да пие на опуштен начин, без да голта воздух.

Со контролен индикатор за температура.

Екстра широка млазница: олеснување на полнењето и чистењето. Малку заострената форма на шишето овозможува цврсто држење, а широката основа ја нуди потребната стабилност.

Цицле за контрола на протокот што им овозможува на бебињата да го контролираат протокот додека пијат.

Цуцлата оптимално се прилагодува на устата на бебето.

Материјал: полипропилен.

Може да се комбинира со сите производи од палетата на NUK First Choice+.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди