СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

NUTRINO млечка каша хељда и сува слива 200g

brands

SKU: NUTR-6

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NUTR-6 Категорија:

Опис

Состојки: брашно од леќата 45%, полномасно млеко во прав 37%, шеќер, пулпа од сливи 4%, инулин 1%, сол, витамини (тиамин мононитрат, рибофлавин, пиридоксин хидрохлорид, L-аскорбинска киселина/киселина, DL-α-токоферил ацетат, ретинил ацетат, холекалциферол, никотинамид, птероилмоноглутаминска киселина/киселина, Д-биотин, калциум-Д-пантотенат, цијанокобаламин, филокинон), минерали (калциум карбонат, железо (II) фумарат, цинк оксид, екстракт од јодила и калиуми)

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди