СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Nutrino Овошно пире Пауч јаболко, манго, папаја, банана 100гр

brands

SKU: NUTR-4

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NUTR-4 Категорија:

Опис

Егзотични вкусови – јаболко, манго, папаја и банана кои се комбинираат во уникатен микс од пире од Nutrino Lab, за егзотично чувство и вкус.

 • Без додаден шеќер (содржи природно присутни шеќери)
 • Без глутен

Нето-тежина: 100 г

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди