СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Nutrino Овошно пире Пауч сочна јаболко100гр

brands

SKU: NUTR-12

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NUTR-12 Категорија:

Опис

Нутрино торбичка сочно јаболко 100гр, овошно пире во мека „торбичка“ амбалажа.
100% природен, без додаден шеќер.
Погоден за деца, како и за возрасни.
Нутрино пирето во пакување со торбичка се вкусна и здрава закуска, идеална за готова храна.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди