СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Одалка ролатор со 4 тркала

brands

SKU: MPRO-10

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Алуминиумска рамка
Фиксиран држач за потпирање (одмор)
Седиште на повлекување
Прилагодлива висина
Кошница под седиштето за складирање
Рачки со сопирачки

СПЕЦИФИКАЦИИ

Тежина мах: 110кг
Ширина на седиштето: 46 цм
Висина на седиштето: 56 цм
Висина: 83-93 цм
Нето тежина: 7 кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди