СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Одалка ролатор со 4 тркала

brands

SKU: MPRO-8

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Лесен и издржлив челичен алуминиум
8″ тркала
Голема и удобна торбичка за носење лични предмети
Удобниот потпирач за грб може да се одвои
Седиште кое обезбедува место за одмор
Прилагодлива висина

СПЕЦИФИКАЦИИ

Целосна ширина: 67 цм
Целосна висина: 80-93 цм
Целосна длабочина (од напред до позади): 72 цм
Ширина на седиштето: 45 цм
Тежина: 113 кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди