СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Одалка со подесување на висина

brands

SKU: MPRO-163

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Тркала со сопирачка
Дополнителни додатоци: држач за кислород, корпа, држач за капки

СПЕЦИФИКАЦИИ

Должина: 50 цм
Тежина: 20 цм
Мах. товар: 200 цм
Ширина на потпирач за рака: 53-76 цм
Висина на потпирач за рака: 88-131 цм
Ширина кај нозете: 70-55 цм
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди