СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Одалка со ракофат со 2 тркала

brands

SKU: MPRO-221

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Карактеристики:

– Производ од челик
– На преклопување
– Опремена со 2 цврсти тркала
– Многу лесна за употреба

СПЕЦИФИКАЦИИ
Длабочина: 54cm
Ширина: 45cm
Висина: 52-87cm
Нето тежина: 8kg
Материјал: Челик
Се пребришува со влажна крпа.
ПРЕПИШУВА | Ортопед, Физијатар или Хирург

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди