СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Одалка со ракофат со 2 тркала

brands

SKU: MPRO-220

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Алуминиумски производ
Прилагодлива висина
2 цврсти тркала

СПЕЦИФИКАЦИИ

Длабочина: 51 цм
Ширина: 44 цм
Висина: 79-97 цм
Нето тежина: 6 кг
Материјал: Алуминиум
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди