СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Оригано бебешки спреј за нос 30 мл

brands

SKU: PRBT-5

270 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Probotalife-100% Бејби оригано назал спреј 30 мл е презаситен раствор на морска сол со додаток на органско диво оригано со извонредно уникатен квалитет.

Probotalife-100% Бејби оригано назал спреј

Идеален е за локално, темелно чистење на носната шуплина при течење на нос, синузити и разни инфекции, сувост, алергии.

Пакување: 30 мл

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди