СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Ортопедска перница стандард

brands

SKU: MPRO-142

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Перница изработена од 100% мемориска пена. Прилагодена на природната температура и форма на главата и вратот, враќајќи се во првобитната димензија (форма) само за само неколку секунди, обезбедувајќи удобност за време на спиењето.

Целосна поддршка на главата и вратот во нивна природна положба
Подеднакво распределување на висината и уништувајќи ги притисоците на главата и вратот со опуштање на мускулите
Ја подобрува циркулацијата на крвта и ослободува од болки
Овозможува удобност и релаксација при спиење
Перницита е опремена со ткаенина што се отстранува и се пере, со патент.

Димензија: 50 x 30 x 7 / 10 см
Навлаката се пере рачно во млака вода.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди