СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Ортоза за фиксација на зглоб на шака и прст

brands

SKU: MPRO-4

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Ортоза изработена од неопрен, дава стабилизација и позиционирање,
особено погодна за намалување на болки при ревматизам, воспаленија и повреди.
Се пере рачно во млака вода.
ЛЕВА/ДЕСНА

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди